همه دسته بندی ها

نور خورشیدی

چراغ های خیابانی خورشیدی از نور خورشید به عنوان انرژی، باتری ذخیره به عنوان انرژی و لامپ های LED به عنوان منبع نور استفاده می کنند. لامپ های خیابانی خورشیدی را می توان در طول روز شارژ کرد و در شب بدون لوله گذاری پیچیده و گران قیمت استفاده کرد. آنها می توانند خودسرانه طرح لامپ ها را تنظیم کنند، که ایمن، صرفه جویی در انرژی، بدون آلودگی، بدون عملیات دستی، پایدار و قابل اعتماد، صرفه جویی در انرژی، صرفه جویی در مصرف برق و بدون تعمیر و نگهداری است.

این سیستم از ماژول سلول خورشیدی (شامل پشتیبانی)، کلاهک لامپ LED، کنترلر، باتری و قطب لامپ تشکیل شده است. در سیستم منبع تغذیه خورشیدی، عملکرد باتری به طور مستقیم بر هزینه جامع و عمر سرویس سیستم تأثیر می گذارد. باتری استفاده شده توسط شرکت ما BETTERLED Lighting باتری فسفات آهن لیتیوم است که عمر مفید آن 5-8 سال است. پنل خورشیدی ما از پانل خورشیدی فتوولتائیک پلی سیلیکونی، راندمان تبدیل فوتوالکتریک بالا، سرعت شارژ سریعتر استفاده می کنیم. بدنه لامپ از آلومینیوم ریخته گری فشار بالا استفاده می کند، بسیار قوی است و همچنین برای اتلاف گرما خوب است.

به کاهش بعد سیستم کمک می کند. کنترل کننده شارژ و دشارژ دارای کنترل نوری، کنترل زمان، حفاظت از شارژ بیش از حد و حفاظت از اتصال معکوس است که مقرون به صرفه است.