همه دسته بندی ها

چراغ باغ ال ای دی

Led Garden Light نوعی لامپ روشنایی فضای باز است. منبع نور آن از نوع جدیدی از نیمه هادی LED به عنوان بدنه نورانی استفاده می کند که معمولاً به لامپ های روشنایی جاده در فضای باز زیر 6 متر اشاره دارد. اجزای اصلی Led Garden Light از منبع نور LED، لامپ، قطب لامپ، فلنج و قطعات تعبیه شده پایه تشکیل شده است. چراغ حیاط led از آنجایی که دارای تنوع و زیبایی است، ویژگی های زیباسازی و تزیین محیط را دارد، از این رو به آن چراغ حیاط لید منظره نیز می گویند. LED دارای ویژگی های صرفه جویی در انرژی و راندمان بالا است. این عمدتا برای روشنایی در فضای باز در خطوط کند شهری، خطوط باریک، مناطق مسکونی، نقاط دیدنی، پارک ها، میادین و سایر مکان های عمومی استفاده می شود که می تواند فعالیت های در فضای باز افراد را طولانی تر کند و ایمنی اموال را بهبود بخشد.

نور باغ بهتر از مواد آلومینیومی ریخته گری فشار بالا، فرآیند اسپری الکتریکی ضد پیری سطح، مقاومت فوق العاده در برابر خوردگی استفاده می کند. شیشه سکوریت با شفافیت بالا، مقاومت در برابر ضربه با استحکام بالا. چراغ باغ LED برای میدان، باغ، جاده، اماکن عمومی استفاده می شود.

چراغ باغ کامل LED BETTERLED Lighting IP65 و IK09 است، 3-5 سال گارانتی در دسترس است، دارای گواهی ENEC، TUV، CB، CE، ROHS و غیره است.