همه دسته بندی ها

برای روشنایی بهتر، ما روی کیفیت تمرکز داریم.

1. خدمات پیش فروش

Betterled Lighting دارای بیش از 10 طراح و مهندس حرفه ای است. آنها تجربه غنی در طراحی روشنایی در فضای باز و صنعتی مانند طراحی سازه، طراحی اپتیک، طراحی سیستم مدیریت حرارت و طراحی قالب دارند.

2.در خدمات فروش

ما تجهیزات تولید و آزمایش زیادی داریم تا مطمئن شویم که هر محصول شرکت ما قابل اطمینان، قابل آزمایش و با کیفیت است و امکانات و ظرفیت های تولید در این زمینه برتر است. تقریباً 90٪ محصولات دارای گواهینامه CE CB ROHS ENEC و سایر گواهینامه ها هستند.

Betterled Light می تواند گزارش آزمایش و فایل IES را به مشتری ارائه دهد تا محصولات واجد شرایط باشند.

3. خدمات پس از فروش

Betterled Lighting تحویل کالا را پردازش می کند، پس از دریافت مشتری، اگر کالا به خوبی بسته بندی شده باشد، با مشتریان تایید می کنیم. اگر مشکلی در محصولات وجود داشته باشد، Betterled به یافتن دلیل کمک می کند و به مشتریان کمک می کند تا مشکل را سریع حل کنند.

1- خدمات پیش فروش

ما بیش از 10 طراح و مهندس حرفه ای داریم. تیم طراحی ما در طراحی روشنایی در فضای باز و صنعتی، مانند طراحی ساختار، طراحی اپتیک، طراحی سیستم مدیریت حرارت و طراحی قالب عالی است.

2، در خدمات فروش

ما تجهیزات تولید و آزمایش زیادی داریم تا مطمئن شویم هر محصول شرکت ما قابل اعتماد، قابل آزمایش و با کیفیت است

امکانات و ظرفیت های تولید

تجهیزات تست

1) تست اپتوالکترونیک

2) تست اسپری نمک

3) ابزار بازرسی دما

4) تست مقاومت زمین

3- خدمات پس از فروش

ما تحویل کالا را پردازش می کنیم، پس از دریافت مشتریان، اگر کالا به خوبی بسته بندی شده باشد، با مشتریان تأیید می کنیم. اگر مشکلی در محصولات وجود داشته باشد، ما به یافتن دلیل کمک می کنیم و به مشتریان کمک می کنیم تا مشکل را سریع حل کنند.

H6WL-4236-6074-c385-a7bb-722d

درخواست